MAKIJAŻ PERMANENTNY

Opis kursu

Kluczowa kwestia w podjęciu decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego brwi to chęć poprawy niekorzystnego naturalnego kształtu brwi lub ich ewentualnych braków. Aby ten efekt był naturalny najważniejsza jest umiejętność dobrania właściwego koloru i kształtu co w efekcie końcowym stworzy spójny wizerunek. 

Brwi to rama twarzy, z takim pojęcie spotykamy się bardzo często, wydaje się, że jednak śmiało można pójść o krok do przodu i powiedzieć, że brwi to nie tyle rama co charakter twarzy. Stąd też kształt naszych brwi może wpłynąć korzystnie na postrzeganie nas przez otoczenie lub oczywiście też niekorzystnie i spowodować trwały efekt zdziwienia, smutku, przerażenia lub nawet komizmu. 

Dlatego zanim zdecydujesz się na ten krok zastanów się co jest Twoją wiodącą potrzebą? Czy efekt, który chciałabyś uzyskać wpłynie korzystnie czy niekorzystnie na postrzeganie samej Siebie?

Pigmentacja makijażu permanentnego to praca warstwowa ale i delikatna. Co to oznacza? Często nasze klientki proszą o bardzo mocne wyraziste brwi, efektem jest mocna pigmentacja głęboko podana, toporna, ciężka. 

Brwi metoda Ombre Brows to technika, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Cieniowanie nadaje efekt lekkości brwi, delikatnie i warstwowo podany pigment ładnie się wyłuszcza pozostawiając efekt naturalny. Pigmentacja jest mocniejsza w części dolnego konturu a najjaśniejsza w górnej części. Brwi pozostają plastyczne i naturalne, 
nadają spójny wizerunek i charakter twarzy, nie podkreślając zbędnie np. zbyt dużego nosa czy głęboko osadzonego oka. 

Podczas wstępnej darmowej konsultacji, dowiesz się o wszelkich przeciwskazaniach do wykonania zabiegu oraz o tym jak się do niego prawidłowo przygotować. 

ZAPRASZAMY NA KONSULTACJE

Szczegóły

czas trwania zabiegu: 2,5-3h

koszt: 800 pln (istnieje możliwość finansowania zabiegu poprzez MediRaty)