COLOR ALLIANCE

Opis kursu

"Color Alliance & System of Color Analysis" to zaawansowane szkolenie z zakresu analizy kolorystycznej typu urody kobiecej i męskiej stworzonej przez znakomitą kolorystkę i matematyka, Normę Virgin. 

Do określenia kolorytu (kolorystycznego typu urody) analizowanej osoby wybrała ona nie tylko odcienie kolorów skóry, włosów i oczu (tak jest w innych analizach), ale także ich walor i chromatyczność. Na tej podstawie oceniła czy koloryt danej osoby jest "ciepły" czy "chłodny", a może mieszany. 

W obrębie klasyfikacji karnacji "ciepłej" lub "chłodnej" można znaleźć wiele możliwych kombinacji kolorów lecz tylko jedna z nich - jeden zestaw ok. 40 odcieni - najlepiej wydobywa koloryt danej osoby. Ponieważ każdy człowiek ma inny zestaw tych 5 parametrów, różne są harmonizujące z nimi odcienie kolorów. Stąd ta kolorystyczna różnorodność w indywidualnych paletach.  

Color Alliance to nowoczesne narzędzie dla kolorystów, fryzjerów, wizażystów i stylistów twarzy i sylwetki pozwalające im na swobodne poruszanie się w skomplikowanym świecie kolorów!

Kurs obejmuje:

- część teoretyczną,

- część praktyczną.

Każdy z uczestników otrzymuje spersonalizowaną paletę kolorystyczną dostosowaną do jego typu urody. 

Szczegóły

czas trwania: 2 dni/16h

grupy: max. do 6 osób

cena: 1200 pln

certyfikat: pl/en