Prestiżowa Akademia Makijażu Profesjonalnego we Wrocławiu

Akademia powstała z ogromnej miłości do makijażu artystycznego.
Założycielem i Właścicielem Akademii jest Anja Piotrowska – Mistrzyni Europy w makijażu artystycznym OMC Yekaterinburg 2014, Trener sekcji Make Up OMC Poland, Sędzia światowej sekcji Make Up OMC.

Na przestrzeni 20 lat podróżując po całym świecie mieliśmy możliwość zdobywać doświadczenie z zakresu wizażu w najbardziej prestiżowych akademiach makijażu w Rosji, na Ukrainie, Rio de Janeiro oraz w Paryżu i Zurychu.
Pracowaliśmy w takich miejscach jak: Moskwa, Ateny, Oslo, Yekaterinburg, Frankfurt, Budapeszt, Rio de Janeiro, Mediolan, Paryż, Zurych, Nowy York, Seul Korea, Londyn.
Na bieżąco śledzimy aktualne trendy aktywnie uczestnicząc w Mistrzostwach Europy i Świata światowej organizacji OMC zrzeszającej Mistrzów we fryzjerstwie i makijażu artystycznym od 1946 roku.

Jako Akademia kładziemy nacisk na rozbudowanie kreatywności, podniesienie kwalifikacji zawodowych i doskonalenie warsztatu pracy wizażystów w kraju i za granicą.

Prowadzimy roczną szkołę makijażu, kursy, szkolenia oraz Masterclass. Treningi przygotowujące do Mistrzostw Makijażu. Pracujemy w oparciu o autorski i nowoczesny program nauczania dostosowany do wymogów czeladniczych i mistrzowskich egzaminów Państwowych w zawodzie wizażystka/stylistka (kod zawodu 514208).

Współpracujemy ze szkoleniowcami posiadającymi tytuł Mistrza w zawodzie wizażysta/stylista oraz światowej sławy wizażystami (Mistrzami Europy i Świata) jak np. Nanara Berezina „Złoty Trener Świata”.

Oferujemy szkolenia z zakresu:

– kursy doszkalające dla wizażystów (podnoszące kwalifikacje)

– stylizacja brwi – brow master,
– kursy makijażu od podstaw dla początkujących – 5 dniowa AKADEMIA BASIC,
– 3 miesięczna AKADEMIA PRO,
– z zakresu makijażu permanentnego brwi (BASIC PMU/ PUFF OMBRE BROWS),

– masterclass dla profesjonalistów,

– kurs TRENERSKI dla przyszłych szkoleniowców ,
– kursy przygotowujące do egzaminów Państwowych czeladnik/mistrz w zawodzie wizażysta/stylista,
– treningi przygotowujące do Mistrzostw Makijażu,
– indywidualne lekcje makijażu na potrzeby własne,
– realizujemy szkolenia dofinansowane z UP,

W naszym studio wizażu wykonujemy również makijaże indywidualne, ślubne, okolicznościowe, wieczorowe, itp (wymagają wcześniejszej rezerwacji).

Obsługujemy:

Obsługujemy różnego rodzaju eventy, konferencje, szkolenia, meetingi, sesje zdjęciowe, nagrania reklamowe, wybory Miss i Mistera oraz inne wydarzenia wymagające pracy wizażystek. Dysponujemy profesjonalnym Teamem oraz zapleczem sprzętowym (lampy, krzesła charakteryzatorskie, wyposażenie kosmetyczne).

DOŚWIADCZENIE

Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści, utytułowani dyplomowani Mistrzowie w zawodzie wizażystka/stylistka z szerokim doświadczeniem zawodowym, począwszy od pracy przy sesjach zdjęciowych, serialach, teatrze, filmach, pracy z klientem. Inwestując w Nasz rozwój możemy zapewnić ofertę szkoleniową na najwyższym światowym poziomie

PRAKTYKI

Nasze studentki mają możliwość odbycia dodatkowych praktyk zawodowych uczestnicząc przy sesjach zdjęciowych, pokazach, eventach, targach branżowych itp. Dzięki temu kończąc naszą Roczną Szkołę są w pełni przygotowane do samodzielnego wykonywania zawodu.

DYPLOM

Po zdaniu egzaminu studentki otrzymują międzynarodowy DYPLOM uprawniający do pracy w zawodzie, który potwierdza ilość odbytych godzin zajęć praktycznych i teoretycznych, zakres programowy oraz ilość dodatkowych praktyk zawodowych. Dyplom potwierdzony przez Mistrzów w zawodzie, placówka wpisana jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

EGZAMIN CZELADNIK/ MISTRZ

Program szkoleniowy przygotowany jest w oparciu o wymogi Państwowego Egzaminu Czeladnik/Mistrz co ułatwia podejście do tego egzaminu Państwowego po ukończeniu szkoły i potwierdzeniu swoich kwalifikacji zawodowych.

KOSMETYKI

Pracujemy na bardzo szerokiej gamie kosmetyków profesjonalnych jak i selektywnych. Nasze uczennice mają możliwość wypróbowania na zajęciach pędzle oraz kosmetyki różnych marek począwszy od Dior, Chanel, Anastasia Beverly Hills, NARS, Beauty Drugs, Make up Atelier Paris, Make up for ever, Affect, itp.

MAŁE GRUPY

Kładziemy bardzo mocny nacisk na poziom nauczania a sprzyjają temu małe grupy szkoleniowe. Tworzymy grupy maksymalnie 8-10 osobowe dzięki czemu możemy zagwarantować indywidualne podejście do każdej osoby.